ВЕРБСЬКА
сільська рада Дубенського району Рівненської області

Про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації

Відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 року № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» (зі змінами внесеними згідно з Постановою КМ N 1196 від 21.10.2022) з метою врахування громадських інтересів Вербська сільська рада проводить громадське обговорення та оприлюднює проект містобудівної документації - «Детальний план території під розміщення об’єкта торгівлі в с. Стовпець на території Стовпецької сільської ради Дубенського району Рівненської області».

 

Детальний план території виконаний з метою:

визначення всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними нормами та санітарно-гігієнічними нормами;

визначення функціонального призначення території, цільового призначення земельної ділянки;

визначення параметрів забудови та містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки;

визначення напрямів, черговості та обсягів подальшої діяльності щодо проведення інженерної підготовки території та організації транспортного і пішохідного руху;

охорона та поліпшення стану навколишнього середовища, забезпечення екологічної безпеки; комплексного благоустрою та озеленення.

Замовник: Вербська сільська рада (як правонаступник повноважень у сфері містобудівної діяльності у зв`язку із зміною адміністративно-територіального устрою України) / Стовпецька сільська рада. Підстава розроблення - рішення Стовпецької сільської ради № 216 від 04 жовтня 2018 р.).

Розробник: ПП “Зембудпроект”. (Підстава розроблення - договір №18-02/50 від 23.10.2018 року).

З матеріалами проекту містобудівної документації можна ознайомитися в адмінприміщенні Вербської сільської ради: понеділок - п’ятниця з 9.00 до 17.00 та на офіційному веб-сайті «Вербська сільська рада».

Відповідальний за організацію розгляду пропозицій – Грицак Андрій Олексійович.                                 

 

Подання та прийом пропозицій від громадськості у письмовій формі здійснюється в межах громадського обговорення з 29 травня 2024 року по 27 червня 2024 року за адресою: с. Верба, вул. Львівська, 88.

Відповідно до ч.6, ст.21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місце проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Усі зауваження і пропозиції до проекту Детального плану території, одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду замовником. За результатами розгляду замовник враховує одержані зауваження або вмотивовано їх відхиляє.

Пропозиції, надані після встановленого строку, не розглядаються.

Громадські слухання  містобудівної документації – детального плану території будуть проводитися 29 червня 2024 року о 10.00 год. в адмінприміщенні за адресою: с. Стовпець, вул. Шкільна, 2.